Antycellulitowy masaż bańką chińską
Wykorzystanie bańki chińskiej dowalki z cellulitemjest przebojemwśród zabiegów kosmetycznych. Przynosi bardzo wyraźneefektyw krótkim czasie i do tegoniewiele kosztuje.
Leczeniepodciśnieniemjest bardzo starą metodą. W dawnych czasach używano w tym celu wydrążonych w środku rogów. Już wówczas zauważono korzystny wpływ podciśnienia w chorobach górnych dróg oddechowych (zapalenia płuc, opłucnej, nieżytu) i w zespołach bólowych kręgosłupa.
Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając naintensywneich przekrwienieoraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.
Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.
W wyniku przyspieszenia przemiany materii następujeredukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.
Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych,przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.
"Cellulit to problem 99% kobiet, a bańka chińska znajduje się w czołówce skutecznych oraz sprawdzonych zabiegów redukujących ten defekt. Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych po zabiegu.
Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi." - mówi Anna Andrzejewska z Instytutu Urody New Look.
Wskazania:
- walka z cellulitem
- obrzęki limfatyczne
- napięte i obolałe mięśnie
*Zabiegowinie powinnypoddawać się kobietyw ciąży, w okresie menstruacji oraz osoby mająceżylaki.
Inne przeciwwskazania:
- podwyższona temperatura ciała
- zaburzenia krzepliwości krwi
- przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry
- wysiękowe zapalenie stawów
- obrzęki niewiadomego pochodzenia
-gruźlica, nowotwory
Masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywanyseriach (10-12 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej1 raz w tygodniu. Powstałe po terapii wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.
Cena: 60 zł/zabieg
Promocja w lutym i marcu cena 40 zł/ zabieg
3 sesje (zabiegi) 99zł
10 sesji (zabiegów) 300zł
ZABIEG POLYNESIATen polinezyjski rytuał zaprasza w zmysłowĄ podróż po Wyspach Polinezji.
Cztery przystanki na wyspach: Tahaa, Manihi, Bora Bora i Raiatea przeniosą Cię do egzotycznej krainy relaksu.
Każda z wysp to kolejny etap głęboko relaksującego i odżywczego zabiegu. Preparaty wykorzystywane podczas rytuału Polinezja zawierają znane od wieków substancje pielęgnacyjne, tradycyjnie stosowane na Wyspach Polinezyjskich.
TONING BODY WRAPZabieg wyszczuplająco – ujędrniający.
Zabieg o działaniu tonizującym, ujędrniającym i detoksykującym skórę.
Dzięki zawartości witamin i minerałów w preparatach, ma właściwości remineralizujące. Dodatkowo usprawnia mikrokrążenie, co ułatwia redukcję cellulitu.
THALGOMINCE BODY WRAP TREATMENTZabieg modeluje sylwetkę i redukuje cellulit. Aktywne składniki likwidują nadmiar tkanki tłuszczowej, dzięki Adipo-Reset®, który reprogramuje adipocyty. Adipo-Reset® - wyciąg z Siwca żółtego (glaucyna) – oddziałuje na komórki tłuszczowe w trzech etapach do ich zniknięcia: 1) rozkład trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe; 2) zmniejszenie rozmiarów adipocytów; 3) przekształcenie tkanki tłuszczowej w fibroblastopodobną tkankę. Zazwyczaj zabieg ten stosowany jest na wybrane partie ciała. Zabieg Thalgomince idealnie wyszczupla, może być łączony z masażem ręcznym. Wskazania: cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, skóra wymagająca ujędrnienia i wygładzenia. Cel: stymulacja lipolizy, likwidacja uporczywych złogów tkanki tłuszczowej, poprawa mikrokrążenia, dotlenienia i odżywienia skóry.
MASAŻ KLASYCZNYMasaż klasyczny wywodzi się z Indii, a jego pierwsze opisy znajdują się w księgach Wedy z 1800 r. p.n.e. Jego korzenie znajdujemy również w Chinach gdzie w VI w p.n.e. został opisany w księdze Nan Izin. W Grecji swój rozwój zawdzięcza Herodotowi i Hipokratesowi. W Starożytnym Rzymie Galenowi.
Wszystkie epoki zauważały korzyści płynące z masażu, dlatego znajdujemy dużo wzmianek o nim w księgach z tamtych czasów. Duży udział w rozwoju masażu odegrał polski lekarz Izydor Zabłudowski, który był kierownikiem pierwszej w Europie Katedry Masażu na poziomie uniwersyteckim, która powstała w Berlinie. Wtedy właśnie po raz pierwszy oficjalnie uznano masaż w medycynie.